Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colour B4 extra hajfesték...

Colour B4 extra hajfesték eltávolító vélemény/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
3 éve festem feketére a hajam de szeretnék visszatérni a barnára és erről a termékről elég sok jót hallottam! Ráadásul eredeti hajszínem sötétbarna szóval nem kéne sok árnyalatot kiszednie.. szerintetek megpróbáljam? Felül pár cm már le van nőve, ha kipróbálom a szert akkor felülröl az eredeti hajszínemből ugye nem világosít?

2014. febr. 17. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt az oldalon is van egy csomó kérdés erről, keresgélj.

Amúgy van, akinek beválik, van akinek meg nem segít. Főleg a fekete a necces, és pl. a Palette hajfesték köt bele úgy az ember hajába, hogy alig lehet lerobbantani.

Az ilyen színleszedők nem bántják a saját hajszínt, mert csak a mesterséges pigmenteket szedik ki a hajból. Előnye, hogy többször is megismételhető egymás után, és egyáltalán nem teszi tönkre a hajat, mert nem úgy működik, mint a szőkítőpor.

Ha sikerül a dolog, egy vöröses, meleg alapot kapsz, amit persze újra kell festeni, különben nagyon elüt a hajtőtől. Mindenképp alaposan olvasd el az utasítást, és tartsd is be, ezen többen elbuktak már, aztán visszasötétedett a hajuk.

2014. febr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is 3 éve voltam fekete és én világosbarnát akartam megvettem a colour b4-et ráadásul extra tehát a legerősebb de kb semmi változás nem volt enyhe vörösös tincsek a fejem tetején amúgy fekete maradt pénzkidobás volt mert majdnem 4 ezer volt plussz fodrász.. nagyon megbántam,hogy hittem benne aztán 2 nap múlva leszívattuk és most világosbarna nem roncsolta igaz a hosszú hajam levágattam mert csak vállig szívta le rendesen.
2014. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!