Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem a hajam szőkére...

Befestettem a hajam szőkére és nem tetszik. Kell idő míg befesthetném sötétbarnára? Vagy ez hogy van? Eredetileg világosbarna a hajszínem. Nagyon megbántam, hogy befestettem.

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 15:50
 1/2 tubifex ***** válasza:
húha...a szőkétől nehezebb megszabadulni mint kiszőkülni. újra kell pigmentálni. elég drága lesz, ha fodrász csinálja. nekem úgy csinálták, hogy kétszer mentek rá egymásután a választott barna festékkel és még úgyis dobta le mindig a hajvégem a festéket. de legalább már nem zöldes meg vöröses foltos volt. eléggé megviselte a hajam. szerintem várj pár hetet, hogy legyen legalább lenövésed. állítólag a szőkét csak lenöveszteni lehet, utána lesz szép. mármint lehet addig barnára festeni meg minden,de egyöntetű színe csak akkor lesz,ha már teljesen lenőtt.
2014. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha befested sötétbarnára fekete lesz!!! Tapasztalat! Ha nagyon nem tetszik akkor bármikor átfestheted, minek nézegetnéd... Szerintem fordulj fodrászhoz, mert a szőke haj nagyon könnyen és gyorsan, foltosan ledob minden féle sötétebb hajfestéket.
2014. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!