Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol találok egy ügyes kezű,...

Hol találok egy ügyes kezű, megbízható fodrászt?

Figyelt kérdés
Aki fotó alapján is tud hajat vágni,festeni stb.Ne legyen túl drága,de legyen profi.

2014. febr. 21. 22:33
 1/8 A kérdező kommentje:

Konkrétan ilyet szeretnék csináltatni(ha ez segít):

[link]

Ha valaki már csináltatott ilyesmit,és meg volt elégedve,légyszi írjon! :)

2014. febr. 21. 22:37
 2/8 anonim válasza:
Ez gyönyörű! Hol laksz?
2014. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
hajas laci:) v zsidró
2014. febr. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Budapest,XII. kerület,de Budapesten belül bárhova elmegyek egy jó fodrászért.Először én is Zsidróra vagy Hajasra gondoltam,de az nem túl drága?
2014. febr. 22. 12:16
 5/8 anonim válasza:
Sajnos Budapesten nem vagyok ismerős,de szerintem is drágán dolgozik Hajas Laci,es Zsidró Tamás is! Szerintem ha bemész egy fodrász szalonba, megmutatod az elképzelésed, tuti adnak árajánlatot! Én is igy csinálnàm, és akkor nem ér meglepetés! :)
2014. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az igaz,de az a baj,hogy lehet,nem olyat csinál,mint ami a képen van,és én sajnos nagyon kritikus vagyok a hajammal :D
2014. febr. 22. 21:00
 7/8 anonim válasza:
Esetleg megkérdezheted hogy van- e fénykèpe a munkáiról! Minden fodrásznak van! Én tudok nagyon jó fodrászt, de az nem Pesten van!
2014. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most ajánlott az ismerősöm egy jó fodrászt,megnéztem a munkáit és elég jók,az ismerősömnek is mindig gyönyörű a haja,miután nála járt :) Azért köszönöm :)
2014. febr. 23. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!