Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért érzékelem máshogy a...

Miért érzékelem máshogy a hőmérsékletet mint a körülöttem élők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mint a kérdésben is leírtam, teljesen máshogy érzem a hőt. Konkrétan szinte mindig melegem van, mindegy, hogy 30 fok van vagy épp -5 és egy szál pólóban állok. Ezzel még így nem is lenne baj, de folyamatosan izzadok miatta. Onnantól, hogy felveszek egy tiszta pólót, nagyjából 3 percig marad száraz, utána mintha épp most lett volna kimosva (főleg a hónaljamnál). Eléggé zavaró ez a dolog most már. Régebben is folyton melegem volt de nem izzadtam ennyire. Kb 1.5 éve kezdődött, most 17 éves vagyok. Nem vagyok túlsúlyos, kondizom, szóval az étrendem se össze vissza zsíros kajákból áll.

A válaszokat előre is köszönöm.



2014. febr. 23. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem orvost kérdezz meg erről.

Egyébként nekem egy lány ismerősöm folyton fázik, még 40 fokos melegben is...

2014. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én ugyan így vagyok ezzel. Pár hónapja kondizom és azóta van ez, gondolom tisztul ki a szervezet.
2014. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!