Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös hajat (festett) hogy...

Vörös hajat (festett) hogy lehet teljesen kiszökiteni? Hány festés kellene hogy teljesen szöke legyen?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék fodrászhoz menni ezt légyszi ne is irjátok
2009. dec. 11. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én amikor egyszer feketéből lettem újra szőke, akkor a fodrászom azt mondta, hogy szerencse, hogy nem vörösből akarok szőkét, mert az még nehezebb lett volna... Milyen árnyalatű vörös? Ha otthon csinálod, akkor le kell szívni szőkítőporral, aztán valami hamvas szőke festékkel fesd be (ezt is inkább fodrászkellékesnél vedd meg), mert az első szivatás után biztosan narancssárgás árnyalatú lesz a hajad, arra pedig a legjobb a hamvas szín. Nekem a feketéből fokozatpsan csinálták, akkor kb. a 3. alkalom után lett szép szőke.
2009. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csináltam vörösből szőkét, 3 leszívatás után lett normális színe. Addig összevissza ocsmány rozsdaszínű narancssárgás volt. A hajam felét le kellett vágni mert a leszívatás tönkretette, nagyon sok meg kihullott, de hát... nekem így is megérte.
2009. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!