Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét hamvasszőke (eredeti)...

Sötét hamvasszőke (eredeti) hajat szeretnék világosítani hamvas (tehát nem csibesárga, és nem vöröses) középszőkére otthon. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 17:36
 1/6 A kérdező kommentje:
S.O.S.
2014. márc. 1. 18:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél ún. speciális szőke festéket fodrászkellékesben. Ezek képesek 4-5 árnyalatot világositani a festetlen hajon. Minél hamvasabbat választasz, annál jobb. Oxidáló kell hozzá 12-es. Sima hajfestékkel szerintem nem lesz szép hamvas, úgyhogy azzal ne is próbálkozz- főleg ne boltiakkal. (fodrász)
2014. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha fodrász vagy, akkor tudnod kellene, hogy a sötétszőke és a középszőke közt nincsen 4-5 árnyalatnyi különbség. :/
2014. márc. 6. 12:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocs, ezt félrenéztem. Talán a csibesárga tévesztett meg, hiszen a középszőke eredménynél nem szokott szóba jönni...

Azért kösz a kedves szavakat.

2014. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, én annyira sem értek ehhez, de a párom hajában sok a vörös pigment (hamvas sötétszőke létére ?? (mondjuk enyhén "szeplős", pici halvány pigmentfoltjai vannak)), és egyszer szőkítés után vörös lett, én meg magamról tudom, hogy kiszívva enyhén sárgás a hajam, persze nem citromsárga, csak vajszínű, ha nincs ráfestve.
2014. márc. 6. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a másik kérdésnél is neked válaszoltam... :)


Ha festetlen a haj, akkor a hamvas festék is jó kell legyen, de amúgy szőkitéssel is lehet szép csikokat gyártani, viszont szőkités után rá kell menni szinezővel a hajra.

Szőkités után senkinek nem lesz hamvas a haja, hiszen ilyenkor nem festünk. A hamvas (kék-fekete) pigmentek pedig a legelsők, amik eltűnnek.

2014. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!