Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szilikonos hajápolási...

Milyen szilikonos hajápolási termékeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

a hajam össze vissza áll, nehezen fésülhető, nagyon hamar kócolódik. azt olvastam, hogy a szilikont tartalmazó samponok segítenek ezen a problémán. /tudom, hogy vannak káros hatásai, ezért arra gondoltam, hogy félévente váltogatnám a samponokat mentesről szilikonosra/

viszont tanácstalan vagyok, nem tudom milyet használjak.

ha esetleg valaki tud más megoldást a problémámra azt is szívesen várom.



2014. márc. 2. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

ha olcsóbb kategóriát akarsz: Balea Oil Repair -> ugyan azt írják, hogy szilikonmentes, de nyugi mert hidrogenizált növényi protein van benne, ami ugyanazon az elven működik int a szilikon.

Ha jobb minőséget, professzionalitást akarsz: Tigi szerintem az egyik legjobb, L'Oreal professional, Matrix Biolage, Schwarzkopf professional

2014. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zsírosodó a hajad, vagy inkább száraz, esetleg korpás? Ezt nem árt tudni. Viszont, nem tudom, tudod-e, de ha szilikonos termék után szilikonmentesre váltasz, akkor "romlik" a hajad minősége, mert nem tartja össze többé a szilikon, száraz, seprűs, esetleg még fénytelen is lesz. Szóval a váltogatást nem ajánlom, inkább vagy ez, vagy az.
2014. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Wella repair balzsam szerintem a legjobb. Emellett szerintem a legfontosabb a hajvégápoló, ebből jó a Balea Oil Repair, Gliss kur, meg biztos a többi sem rossz, mindegyikben ugyanaz van szinte.
2014. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát olyan 3 nap alatt bezsírosodik, azt hiszem olyan normális :o
2014. márc. 3. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!