Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S. Nagyon korpás és...

S. O. S. Nagyon korpás és száraz hajam. Mit lehet vele csinálni? Valami balzsam vagy sampon? És lécci ne a head end sholders-t mondjátok, mer nekem nem jött be.15/F

Figyelt kérdés

2014. márc. 2. 21:49
 1/2 anonim válasza:

Head end Sholders. Csak vicc:"D

Szóval én citromlevet összekevert vízzel, azzal öblítettem le a hajam, és ugyanez szódabikarbónával is jó a korpás hajra. Szerintem a samponok meg az ilyenek ezen nem segítenek. Vannak hajszeszek, nem drágák, van zsíros hajra, korpásra, szárazra stb. olyat vegyél ha semmi sem válik be:D

2014. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem jó darabig bejött ez a sampon,de mára teljesen tönkrevágta a hajam és a fejbőröm. Kiszárította és ezerrel korpásodott így elkezdtem kutatni és rájöttem,hogy mindegy milyen sampont veszek mind rossz. Ezért kipróbáltam a màr sok ember által istenített hajpakolást: ricinusolaj,tojássárgája,citromlé,oliva vagy étolaj keverékét. Féltem tölle,mert hullott is a hajam és vékonyszálú. De bevállt! A pakolást babasamponnal öblítem le majd syoss szilikonmentes balzsammal. Hiába minden sampon egy se jó! A tojássárgás pakolás az igen! Ha ki akarod próbálni leíom a receptjét szivesen:)
2014. márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!