Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami személyes tapasztalat...

Valami személyes tapasztalat a kozmetikai kezelésről?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni most,a tavasz közeledtével kozmetikushoz,hogy egy kicsit rendbe szedje az arcomat (14 vagyok). A Szépségvarázs kozmetikát néztem ki magamnak,Budapesten. Ha van valakinek innen,vagy bármelyk más kozmetikánál Csepel/Budapesten,akkor szívesen fogadnék minden személyes tapasztalatot,főleg mert valahol azt olvastam,hogy kozmetikai kezelés után ar arcood szebb lesz,máshol meg azt,hogy csak még csúnyább. Előre is köszi a válaszokat! :)

2014. márc. 7. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj,valóban szebb és tisztább lesz utána.
2014. márc. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, a Riedor szépségszalont ajánlom, a IX. kerületben. A kezelés után ha érzékeny, esetleg pattanásos a bőröd akkor másnapig még piros lehet, de utána sokkal szebb lesz. Szóval a biztonság kedvéért úgy menj, hogy aznap már ne kelljen sehol "megjelenned", de utána ha lenyugszik a bőröd, tuti szép lesz ;)
2014. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!