Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leírnátok nekem az általatok...

Leírnátok nekem az általatok készített és bevált natúr dezodorok receptjeit?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan állagúak érdekelnének, amit stiftbe tudok tölteni. Köszönöm!

2014. márc. 17. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon szokott senki otthon ilyet előállítani,menj be a patikába és kérj ott.De ott sem mindd készíti el.
2014. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dehogynem! Nagyon sokan készítenek, például rengeteg félét vehetsz a kézműves weboldalon is. És bárki képes elkészíteni pl sheavaj, kukorica keményítő, illóolaj, kókuszzsír keverékéből, ja és persze szódabikarbóna. Csak egyéni receptekre lennék kíváncsi, ki mivel kísérletezett eddig, és mi vált be a legjobban. Nekem is jelenleg kézműves dezodorom van, ami aluminiumsó mentes!! Csak szeretnék otthon is csinálni.
2014. márc. 18. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!