Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 50 éves barna nő vagyok....

50 éves barna nő vagyok. Átlagosan nézek ki. Tényleg unalmas, és szőkére vagy feketére festessem a hajamat, ha nem áll jól, akkor is?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha nem állna jól akkor ne festesd át. ki mondta, hogy unalmas?? egyáltalán nem unalmas a barna, viselni kell tudni :) 28/L

ja és senki kedvéért ne változtass magadon, csak ha te akarod.

2009. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az lenne a legjobb, ha csíkokat, tónusokat rakatnál bele. melír, satír. nagyon jól feldobná. a barna alapszínhez sok minden illik. igy jól is állna, és csak kicsit változtatnál rajta.:)
2009. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó vicc. Ha nem áll jól, minek festenéd olyanra. Csak általánosságban: a sötét színek öregítenek, a világos lágyítja a vonásokat. A festést rendszeresen kell ismételni, ami költséges, és tönkreteszi a hajat. vagy legalábbis nem tesz jót. Ha meg lenő, akkor elhanyagoltság látszatát kelti.

Lehetne melíroztatni, azt nem kell olyan sűrűn.

2009. dec. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A fekete öregíteni fog.Tudom,mert én is barna vagyok,és voltam fekete és szőke is.A szőkével az a baj,hogy nem mindenkinek áll jól.Nekem sűrű,vastagszálú közép hosszú hajam van,és amikor szőkére festettem,egy idő után nem szőke hanem inkább sárgás volt.Olyan idétlenül nézett ki..

Így én úgy fiatalítottam magam,hogy megmaradt a szép barna haj(az én esetemben sötét gesztenye barna) Amibe tetettem szőke csíkokat.Időnként ezt változatom meg.Ha megunom a szőkét akkor valami élénk vörös csíkok jönnek.

De amúgy nem a hajszín fog fiatalítani hanem maga a haj viselete.Mert hiába fested bármilyenre ha konytba hordod,vagy csak úgy ott van a haj..Egy jó frizura csodákra képes!

37/N

2009. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fekete kevés embernek áll jól, főleg idősebb korban mert akkor nagyon szigorítja az arcvonásokat ráadásul jobban kitűnik ha vannak ráncok az arcodon.


A szőke pedig nem biztos, hogy szerencsés választás. Sokan elkövetik azt a hibát, hogy ha fiatalodni akarnak szőkére váltanak.

Szerintem egy barna hajszín sokkal szebb tud lenni, természetesebb. Esetleg nem akarsz bele melírt tetetni, mondjuk aranyszőkét vagy hasonlót?

Vagy barnával és szőkével megcsinálni úgy, mintha árnyalatos lenne. Hogy írjam... akkor is természetesnek hat, viszont csillogó és több tónusú, van akinek pl. 20 évesen olyan a természetes hajszíne. Szerintem az nagyon szép tud lenni.

Egyébként sem unalmas a barna hajszín, én örültem volna, ha barna vagyok. Próbálkozz meg valami jó hajvágással, azzal is lehet újítani és festés nélkül.

2009. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!