Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Crystal...

Seres zsuzsanna kérdése:

Mi a véleményetek a Crystal dezodorokról, a golyós, a stift és a spray is érdekelne, tényleg annyira jók, ahogy hirdetik?

Figyelt kérdés

#Crystal dezodorok #crystal spray #crystal stift #természetes dezodor
2014. márc. 24. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
szia:) en hasznalom a sprayt illetve a stiftet:) nagyon izzados vagyok, de tenyleg, de ha ezt hasznalom semmi szag, semmi izzadsag folt, semmi:) es nem is olyan draga:) csak nekem az a baj hogy semmi sem jo sokaig a szervezetemnek, tehat hasznalom ket hetig es utana kimegy a hatasa. de olyankor abbahagyom 2-3 napig a hasznalatat es utana megint folytatom, es ugy mar jo:) csak ajanlani tudom:)).bocsi az ekezetert telefonrol vagyok:D
2014. márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!