Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek az ilyen nő...

Szerintetek az ilyen nő túlzásba viszi a szépítkezést? Műköröm, műszempilla, szemöldöktetoválás, szoláriumozott bőr, kirívó hajszín?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 18:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy akin ilyen dolgok vannak azok az ápolt nők?
2014. márc. 25. 18:27
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Túlzás. A műköröm még annyira nem, de a műszempilla, SZEMÖLDÖKTETOVÁLÁS, SZOLI, PINK haj... :D na ezeket hanyagolni kéne, mert ronda :D
2014. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kirívó hajszín alatt a feketét és a szőkét értettem.
2014. márc. 25. 18:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Azok nem gázak, csak passzoljon az arcához a hajszín.
2014. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Habár barna árnyalatban is láttam már olyan kirívót. Amúgy köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 25. 18:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Hat a szemoldoktetovalas is elfogadhato, hiszen ez adja az arc keretet. Persze jo tetovalohoz kell menni (kozmetikus) aki szepen dolgozik, es nem rontja el a format. Szerintem a szemoldok fontos, hogy jol nezzen ki, mert igy ad egy keretet az arcnak. De ez csak az en velemenyem.
2014. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezek a nők túl sok ilyet láttak, tévében, baráti körben, jóégtudjahol, és egy idő után már ők maguk is ezt tartják szépnek. Ami a többségnek ugye teljesen abszurd. Én még egy szolid műszempillát elfogadhatónak találnék, a szemöldöktetoválás is állítólag lehet szép de többnyire nem az, a szőkítés tönkreteszi a hajat úgyhogy aztán jöhet a műhaj (nem is értem az miért nem került a listába, annyi csajon látni hogy nem igaz). Szóval szerintem ez nem igazán túlzásba vitt szépítkezés, ez inkább önrondítás.
2014. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

persze könnyű túlzásba vinni, de azért amiket leírtál, az még önmagában csak annyi, hogy az adott nő ad magára, igényes.

hogy miért is rossz a sok előítélet a témában, linkelek pár képet:

tetovált szemöldök:

[link]

[link]

műszempilla:

[link]

műköröm:

[link]


(persze mint írtam egész más mikor ezeket túlzásba viszik, és csicsás dolgokat csináltatnak, v nagyon igénytelen szemöldöktetoválást például)


a kirívó hajszín neked a feket szőke, ami nemtudom miért kihívó. a szoláriumozott bőr meg, ha csak nagyon picit szolizik, az még nem egészségtelen. a fakó bőrnél mindenesetre jobb. inkább adjon magára valaki mint igénytelen legyen.

2014. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem az a baj,hogy túlzásba viszi, hanem az, hogy a szoláriumozott bőr pl nem szép..az ilyen nőn már szinte semmi természetes nincs, tök mű az egész.
2014. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Nálam a szépségápolás a bőrápolást, hajápolást, körömápolást jelenti. Az nem igényesség, ha valakin minden mű.

Számomra a műköröm, szemöldöktetkó és a szolis bőr vidékies és tróger. Nem divat, nem is volt, nem is lesz. Szimplán ronda. Egy ilyen nőről nekem az az első benyomásom, hogy buta és semmi szépérzéke.

2014. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!