Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnap elmennek a barataimmal,...

Holnap elmennek a barataimmal, de zsiros a hajam, viszont en altalaban vasarnap mosok es szerdan. ?

Figyelt kérdés
Ha holnap csak vizzel mosok az megteszi? Es akkor vasarnap meg normalisan...
2014. márc. 28. 17:26
 1/7 gömbicica ***** válasza:

ha rövid hajad van, akkor 1-2 deci meleg vizbe oldj fel mondjuk 1 evőkanál szódabikarbónát, jól dörzsöld be a fejbőrödbe, hajadba, aztán öblitsd le.

utána 3-4 deci meleg vizbe tegyél 2-3 evőkanál almaecetet, vagy szerintem sima ecet is jó, és azzal is jól gyurkáld át a hajad, majd öblitsd le.

lehet száritani!

oks lesz!!!!!

2014. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer tehetsz kivételt, nem? Szerintem mosd meg ma, nem fog összedőlni a világ :)
2014. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mi akadályoz meg egy extra hajmosásban? Ha nem tévedek, fiú vagy, és rövid a hajad. Zuhanyozással egybekötheted, csak megtörlöd és kész. Jobb, mint a zsíros haj. Minek ebből ekkora problémát csinálni? Jézusom!
2014. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gömbicica ***** válasza:

a szódabikarbónás ecetes hajmosásnál lemaradt, hogy

már alaposan bevizezett hajra öntsd a szódabikarbónás melegvizet.

Ha ezt a mosási dolgot mondjuk egy mosdótál felett, vagy a mosdókagylóban csinálod, meg fogod látni, hogy mennyi zsirt, koszt képes a szódabikarbóna levinni!!!

Az utolsó öblités zuhanyrózsás legyen.

nem marad ecetszagu a haj!!!

2014. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem miért lenne gond ha most egy nappal hamarabb mosnál hajat?!

Sima víztől a zsír nem fog távozni a hajról, illetve a haj is inkább csak ázott szagú lesz, ami szerintem elég büdös.

2014. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Használj szárazsampont nekem mindig beválik :)
2014. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En ilyenkor babahintoporozom a hajam(=szarazsampon)
2014. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!