Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Irnatok személyes tapasztalato...

Irnatok személyes tapasztalatokat a Yuko vegleges hajegyenesitesrol?

Figyelt kérdés

Nem kell bemutatni magát a kezelest,abból már "kioktattam" magam.

Inkább a szemelyes velemenyekbol van hiány a neten.

Készülök egy ilyen kezelesre,és kíváncsi vagyok,hogy valaki csináltatott e már ilyet,és mi a tapasztalata?

(vagy esetleg rokontol,ismerőstől vélemény)


2014. márc. 29. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmit nem ér.
2014. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehetne egy hajegyenesítés végleges? Mindenképp lenő.
2014. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Uhh...kifejtened ezt egy kicsit kérlek?

Mert azért ez egy erős tulzas szerintem.

Illetve,én tényleg csak az internet által szerzett tapasztalatokból beszelek,de van egy Oszkai Gaboros videó a kezelesrol,már abban bebizonyosodik,hogy a semminél azért több.

Úgy gondolom,hogy,ha Magyarországon,ha jól tudom,egy helyen csinaljak csak,illetve az ára sem semmi valamit tudnia kell.

Azt én értem,hogy a lenoves meglátszik,hiszen az az új hajfelület az erdetei hajtipus szerint no,de úgy gondolom,hogy alapjaban véve egy fantasztikus,hatásos kezelés.

DE ezt csak en gondolom.

És ezért van itt ez a kérdés,hogy mások véleménye alapján is döntsek.

Szóval akkor már megkernelek,hogy egy kicsit bővebben,konretabban írd le,hogy miert nem et semmit !!

Vagy netán ezt csak úgy ideirtad??

(Hozzáteszem pl a Brasil Cacauert is odavoltam egy időben,de nemrég arról is hallottam egy elég negatív kritikát.

Viszont az olcsóbb is,és a White Hairon kívül ezer helyen csinaljak még.

Viszont a sogornom csináltatott egy teljesen "amatőr'',kis fodraszatban,és bevalt neki.

Szóval azt is tudom,hogy valahol mindegy is mások mit mondanak,lehet,hogy nekem teljesen másképp regalana a hajam,más véleményen lennék...)

2014. márc. 29. 23:50
 4/6 A kérdező kommentje:

2.válaszoló:

Igen,ezt írtam az elozo kommentben is,hogy nyilván a lenovesig értendő a veglegesseg.

Viszont míg egy Brasil Cacau legjobb esetben is 3-4 hónap utan teljesen kimegy a hajbol,a Yukonal ennyi idő alatt ez csak 3-4cm-s változást jelent a toveknel!

2014. márc. 29. 23:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egyenesített rész végleg egyenes marad.


Oszkai Gábor a fodrászom évek óta, csak ajánani tudom. Kértem fotókat a munkáiról, mutatott is párat, nagyon szépek és ő maga is nagyon korrekt, mindent elmagyaráz, a hajamat mindig pont olyanra vágja, mint amilyenre kértem, úgy dolgozik, mint a villám, szerintem ő egy zseni! :) Ha hónapokig nem vagyok Pesten, inkább nem is megyek fodrászhoz, hanem kivárom, míg el tudok menni hozzá. :)

Szerintem menj el hozzá, beszéld meg vele az aggályaidat. Én végül nem kértem az egyenesítést, mert a hosszú hajam és cirka 50 ezer lenne, de ha valaha is egyenesíttetnék, nála csináltatnám.

2014. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a választ utolsó!:)
2014. márc. 30. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!