Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érjek el kisebb fájdalm...

Aerox97 kérdése:

Hogyan érjek el kisebb fájdalmat gyantázás során? 22/F

Figyelt kérdés
Elég szőrös az egész testem,neki álltam meleggyantával a hasamat leszedni, de hát borzasztóan fáj, egy kis csíkot lehúztam, utánna vérzett is, esetleg valami ötlet hogy ne fájjon ennyire? Vagy valami másik módszer?

2014. ápr. 2. 18:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Sőt, szinte majdnem mindegyik szőrtüszőből 2 szőrszál nől ki !
2014. ápr. 2. 18:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Na én pont ezért borotválom inkább. Ha mégis gyanta akkor kozmetikushoz megyek.
2014. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyantázni akkor érdemes, ha aszőr fél max 1 cm-es. jól ki ki kell feszíteni a bőrt ezzel is csökken a fájdalom. esetleg jegeld mielőtt lehúznád a gyantacsíkot.
2014. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A gyantacsíkot nagyon hirtelen kell letépni, nem lassan, nem darabokban, hanem a csíkot egyben, és a szőr növekedéssel ellentétes irányban, nem felfelé meg stb.

Ha mindent jól csinálsz nem kéne hogy fájjon, csak arra az egy pici pillanatra, ami meg semmiség.

Ha sehogy nem jó akkor kozmetikushoz menj, olyanhoz aki dolgozik cukorpasztával. Az való az érzékenyebb bőrre, de nem egyszerű használni.

2014. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit vágj le a szőrszálakból, ha túl hosszú, akkor fáj. És ahogy más is írta, feszítsd ki a bőrt. Ha van rá lehetőséget kérj segítséget.
2014. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Irány a kozmetikus! :)

Én is fiú vagyok, tetőtől talpig mindenem gyantázom, és én is kozmetikussal kezdtem. El kell lesni a technikáját, mert így sokkal könnyebb, mint kitapasztalni. Én kérdezgettem is közben, hogy mit-miért. :)

2014. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!