Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Véletlenül lekapartam az...

Véletlenül lekapartam az anyajegyemet a nyakamon. Az orvos azt mondta hogy ne aggódjak vissza fog nőni. És ettől függetlenül el mehetek szolizni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy másik bőrgyógyászhoz, mielőtt szoliznál vagy bármi mást csinálnál.. az anyajegyek nem szoktak csak úgy visszanőni, ráadásul egy sebes anyajegy melanomához vezethet :$
2014. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél bőrrákot akkor szolizz. Ha nem akkor lekapart anyajeggyel semmi ilyesmit ne csinálj mert veszélyes.
2014. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne szolizz addig még be nem gyógyul és visszanől!
2014. ápr. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mi előtt azt hinnétek nem egy szolis p*csa vagyok csak úgy tisztázom a dolgot és heti 1 alkalom nem hiszem hogy olyan rosszat tenne a bőrömnek hogy egyből a bőrrákkal keljen előjönni.:D Csak nyárra szeretnék egy kis színt is magamnak. Értelmes válaszokat köszönöm!:)
2014. ápr. 4. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!