Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem nem hullik a hajam,...

Nekem nem hullik a hajam, viszont abszolút nem akar nőni, olvastam többféle segítséget, nektek hajnövesztésre mi vált be? (Pl. HairClinic, Biovanne, Revalid, Vargacseppek, Bánfi hajszesz, Béres szépségvitamin, vagy bármilyen kapszulák, hajszeszek? )

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 20:47
 1/2 anonim válasza:
Bánfi hajszeszt használtam eddig, és úgy vettem észre, egész gyorsan nőtt tőle a hajam. Én nagyon szeretem, 2 hetente használom. Mellékesen jegyezném meg hogy korpásodás ellen is nagyszerű a hatása, és fényesebb tőle a hajam. A Vargacseppeket akarom most kipróbálni, a véleményekre kíváncsi lennék én is azzal a termékkel kapcsolatban.
2014. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt valami furcsa megmagyarázhatatlan betegségem, aminek az volt a lényege, hogy nem tudtam enni szinte semmit. Én az után, gondolom a vitaminhiány is okozhatta, hogy elöl egy részen teljesen megritkult a hajam...Erre szedtem én a HairClinicet mikor már tudtam, de nehezen tudtam megemészteni a kapszulát, mindig fokhagymaízűt böfiztem tőle, már bocsánat, csak azért írom, hogy ha gyenge a gyomrod, akkor ne ezt válaszd. A hajamon nagy változást nem észleltem tőle, bár lehet csak időre volt szükség. De azóta már jobb a helyzet, csak nem tudom a bogyó, vagy az hogy feltöltődtem vitaminokkal, mert visszatértem a rendes táplálkozásra.
2014. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!