Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti levágatnátok a...

Lányok! Ti levágatnátok a hajatokat nagyon rövidre ha a pasitok megkérne rá?

Figyelt kérdés
fél éve járunk csak és csak 16 éves vagyok ő meg 17. tetszem neki így is de nagyon sokszor mondja hogy mennyire jól állna nekem egy nőiesebb extrém rövid haj(tüsi). én meg tökre szeretném egyszer kipróbálni a rövidet meg azt is ahogy levágják géppel a hajam nemtudom miért :D de valahogy nem tudom elképzelni magam röviddel meg nem tudom mit csinálnék ha nem állna jól. közéhosszút vagy vállig érőt nem szeretnék ha már levágatom akkor nagyon rövidre vagy marad a hosszú .légyszi segítsetek !!! szeritetek mit csináljak ? elöre is köszi :)

2014. ápr. 6. 23:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egy pasi miatt tuti nem. Felveszek neki bármilyen ruhát, felkenek akármilyen sminket, a meglévő hajammal is kezdek, amit szeretne, de semmi olyat, amit ne tudnék visszacsinálni, ha épp olyan kedvem van.

Persze ha te is szeretnél rövid hajat, akkor az más kérdés. Ha nem túl hosszú a hajad, akkor szerintem simán, visszanő idővel. De csak a pasi miatt? Még ha a férjednek szeretnél kedvezni 15 év után... :D

2014. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
te tudod, hogy mit akarsz. azért, mert egy pasi megkér, tuti, hogy nem vágatnám le. ha én is le akarom vágatni, akkor igen. de csak azért, mert őszerinte le kéne, azt nem.
2014. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Kíváncsi vagyok a válaszokra. :D

Szerintem rendkívül szexi a rövid haj egy nőnek. Hajvágóval nullás, vagy borotva. :O

Mondjuk a fejformától is függ hogy kinek hogy áll.

2014. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyébként is foglalkoztat a dolog, akkor levágatnám, illetve meg is tettem, de én nem extrém rövidre csak kb. ekkorára: [link]

Ha ő nem mondta volna, hogy tetszene neki, akkor szerintem nem mertem volna levágatni. Én azóta megnövesztettem, de örülök, hogy levágattam, mert mindig ki akartam próbálni. Jól is állt egyébként, csak rengeteg a macera a rövid hajjal, mindig állítgatni kell, hogy nézzen ki valahogy. A tüsit én nem merném bevállalni, de ha neked tetszik, és magadtól is ki szeretted volna próbálni, nem csak a párod miatt, akkor hajrá, nemsoká itt a nyár, lehet ilyenekkel kísérletezni:) Csak ne ess kétségbe ha mégsem tetszik majd, ez csak haj, visszanő.

2014. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem. :OOO


[link]

[link]


[link]

:OOOO

2014. ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak azért, mert ő kér semmiképp sem, ahogy nem festeném át a hajam, vagy vennék meg valamit, ami nekem nem tetszik csak azért, mert neki igen. Más az, ha te akarod, de én akkor is úgy gondolom, hogy ilyen drasztikus dolgokban a párom véleménye maximum csak megerősítés, de nem az ő döntése.
2014. ápr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha te is akarod csak akkor vágass. Pasi miatt nem vágatnám le az hótziher.
2014. ápr. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az exem mániája volt, hogy a derékig megnövestett fekete hajamat vágassam vissza vállig, és legyek szőke. Nem lettem...a mostani barátnőjének ilyen haja van, és a mellei is olyan nagyok, amit az exem szeret.

Egy másik pasi azt mondta, hogy ha vele akarok lenni, akkor nem lehet kék melír a hajamban, mert neki nem tetszik...azóta nem beszéltünk.

Soha ne változtass, ha csak a pasi akarja. Ettől nem szeret majd jobban, mert nem is igsazán Téged szeret, hanem egy képet.

2014. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Senki kedvéért nem változtatnák ilyen mértékben a hajamon, ha én nem akarom, de ha te szeretnéd úgy is kipróbálni, akkor semmi gond.
2014. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha pasi kérne ilyenre akkor nem. Ha én akarok rövidre akkor igen, habár nekem viszonylag nagy a fejem így rettenetesen áll a rövid haj. Értelme nem lenne levágnom. Láttam én is sok lányt rövid hajjal akik jól néztek ki, de akinek nem áll jól az nem fog jól kinézni vele.
2014. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!