Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szét van törve a...

Nagyon szét van törve a hajam, muszáj levágatnom sajnos elég rövidre (vállig) Milyen haj állna jól nekem? Nagyon tetszik a bob stílus, de nem hiszem hogy jól állna. Ötleteket és képeket szeretnék kérni.

Figyelt kérdés

[link]


A középső lány volnék.



2014. ápr. 13. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kerüld a hajfestést, használj mindenféle balzsamot, olajat a hajadra és csak 1-2centit vágass belőle 4-5hetente...
2014. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egészséges hajat szeretnék, akkor pedig le kell vágatnom azt mondta a fodrászom, amúgy is most olyan lelki állapotba vagyok hogy akarom is.
2014. ápr. 13. 12:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az elöl hosszabb, hátul rövidebb fazont tudnám hozzád elképzelni
2014. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen-igen énis arra gondoltam:DDDDDD csak nem tudom hogy jól állna e :(
2014. ápr. 13. 14:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem neked jobban állna a rövid haj mint ez a mostani, olyasmi mint a képen a jobb oldali lánynak. Az a frufru felejtős. De a színe tetszik.
2014. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]



Ez a haj nagyon tetszik!

2014. ápr. 13. 14:11
 7/9 A kérdező kommentje:
Annyira rövidet nem szeretnék. :(
2014. ápr. 13. 14:12
 8/9 anonim válasza:
a scene haj neked jól állna szerintem :) írd be a googleba hogy scene hair vagy haj...és ne azokat nézd amik az égbe vannak tupírozva,hanem a rendeseket :)
2014. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tetszik. :)
2014. ápr. 14. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!