Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes ezért kozmetikushoz...

Érdemes ezért kozmetikushoz menni?

Figyelt kérdés
Meg tudja tisztítani az arcom a mitesszerektől? Elég sok van, főleg az orromon. Érdemes ezzel kozmetikushoz menni?

2014. máj. 6. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Itsmediszno válasza:
Szerintem igen :) De ha te nem akarsz akkor egyszerü börradír is megteszi (Kukoricadara,méz) Hetente 1x áttörzsölöd és szebb lesz a bőröd :)
2014. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most hetente egyszer használok bőrradírt, majd közvetlenül utána mitesszereltávolító tapaszt, de igazából nagy változást nem észleltem az arcomon, szóval makacsul ücsörögnek a pórusaimban. Ezért is kérdeztem, hogy egy kozmetikus ki tudja-e nyomkodni.
2014. máj. 6. 20:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 6. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Igazság szerint hiába nyomkodja ki, pár nap múlva ugyanott leszel.
2014. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán, mert ezt otthon is megoldhatod, csak gőzölni kell, aztán kinyomkodni rendesen. És mindig újra előjönnek, szóval kozmetikushoz járni hetente elég drága is lenne.
2014. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az. És ha használnék pórusösszehúzót, az vajon mennyire akadályozná meg az újratermelődést?
2014. máj. 6. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom,hogy az itteni válaszolóknak milyen a kozmetikusok,de az biztos,hogy én nem tudom úgy kitiszítani az arcom,mint a kozmetikus.

Arctisztítás után 1-2 napig elég csúnya lesz a bőröm,de miután megnyugszik szép tiszta lesz. Nekem használ,pár havonta szoktam menni (a kozmetikusom azt mondta gyakrabban nem is ajánlott) és nekem sokat jelent.

Nyilván itthon is csinálom a heti egy arcmaszk,radír,gözölést..minden nap tisztítom,tonikozom,hidratálom,de mindez a folyamat sokkal látványosabb,ha közben járok kozmetikushoz is.


Ehhez kell találni egy jó kozmetikust,akinek meg van a kellő tudása,nem sajnálja a jó minőségű termékeket és nem horribilis árakon dolgozik. Nekem 3500-4000ft között szokott lenni egy kezelés,de ez majd 2,5 óra hossza.

Kb 6.kozmetikusban találtam meg az 'igazit'..de a lényeg,hogy megtaláltam.

Szerintem legalább egyszer érdemes elmenni és tanácsokat kérni. Csomó barátnőm van aki össze-vissza nyomkodja a pattanásait/miteszereit ,mert,hogy ők tudják ,hogy kell..aztán csodálkoznak,hogy heges marad,begyullad vagy másnapra kijön még minimum 5..

2014. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!