Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az tényleg igaz hogy ha a...

Az tényleg igaz hogy ha a saját pisinket kenjük az arcunkra 1 db pattanás sem marad?

Figyelt kérdés
nemrég hallottam ezt..
2008. júl. 28. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam, hogy már kleopátra is használta ezt....Meg egyszer Medveczky I. is azt nyilatkozta, hogy az ő arca ettől ilyen szép még közel 80-hoz is...
2008. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle bőrproblémára javasolják, vizeletterápia címszó alatt találhatsz róla információkat.
2008. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Hát tudod én kipróbáltam.Hónapokig kenegettem az arcomat pisivel,de hidd el semmit nem használt.
2008. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
juujj..akkor ki se próbálom, elég gusztustalan lehet:S:S
2008. júl. 28. 12:46
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Hogy őszinte legyek ez elég undorító.De most gondoljatok bele.Bekenitek az arcotokat pisivel aztán rá 5 percre jön a pasitok és össze-vissza csókolgatja az arcodat :SUndorító és nem higénikus.

Szerintem egy kis arctisztító vagy csak minden este szappanos víz is csodákat tud tenni.

2008. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Ebben van valami, ugyanis nem is kell régre visszamenni csak pár tíz évet még nem voltak mindenféle kozmetikumok. Alapvetően a korai francia hódítókig nyúlik vissza ahol is a parókától és a magas gallértól elég durva fertőzéseik voltak. Ugyanitt olvastam egy remek praktikát, szintén a franciáktól ered... A neve: bélsár kezelés. Érdemes kipróbálni, nekem az torokgyulladásom és az övsömöröm is elmúlt tőle. A reggeli első székletet kell összekeverni ecettel és azt felkenni a kezelendő részre. Egyszerűbb a dolog ha kemény a széklet mert akkor mint egy rudat, vagy vastagabb rúzst megfogva lehet bedörzsölni a bőrt. Olyankor bele kell mártogatni az ecetbe. Akkor jó ha a széklet egyenletes rétegben 2 - 3 mm van felhordva. Ugyanez csak citromolajjal kikeverve géppel kellőképpen elpépesítve korpásodás ellen is kitűnő. Remélem tudtam segíteni...
2008. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Pizzaevés közben az előttem lévő választ olvasva XI

Higénikusnak tényleg nem higénikus.Mert az emberi ürtülékben millió baci,baktérium és férgek tanyáznak!Én se a pisis se a kakis módszert nem csinálnám mert komolyan rosszul lennék tőle.

2008. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A felesleges anyagok kiürülnek a szervezetedből.Mégis mi tápanyag lenne benne? Biztos nem több, mint egy bőrradírban, tonikban, és arckrémben.
2008. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

A reggeli első vizelet alkalmas arcápolásra.

Az előző hozzászóló aki a pasi csókolgatást emlegette nem gondolt bele abba hogy mely testrészeinket csókolgatjuk és mire is használjuk egyébként, apropó csók, a szánkal pedig ott meg hányni is szoktunk.

Szóval az éjjeli vizelet tele van hormonokkal melyek jót tesznek az arcbőrnek, az egészséges vizelet pedig nem mérgező.

2008. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Az Én barátnőm esküszik rá!!! A kis-nagylányának gyönyörűen helyrejött az orvosi esetű ekcémája, már nyoma sincs, és igen, pattanásra is szokta kenni. Üvegbe pisilsz, majd fültisztítóval beecseteled! Ennyi!!!

Egyébként Én úgy tudom, hogy a vizelettel a szervezet számára fölösleges ásványi anyagok, nyomelemek, vitaminok, hormonok ürülnek ki,tehát hasznos anyagok, ha "újra felhasználjuk", a széklettel pedig a "bélsár", vagyis a további "felhasználásra" alkalmatlan, a szervezet számára tovább már mérgező anyagok! Gondoljatok csak különböző méregtelenítő kúrákra! Azok is először "fosatnak"-bocsi..., így ürítve a méreganyagokat! Ha nagyon pattanásos vkinek a bőre mondjuk 30 körül, annak is lehet a jele, hogy nem ürül ki a bél rendesen, és elkezd a falán keresztül fel(-vissza) szívódni a szervezetbe a méreganyag!!! Szóval, Én ezt a részét megvétóznám...!

2008. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!