Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam teljesen kezelhetetlen...

A hajam teljesen kezelhetetlen! Már hajmosás után egy nappal zsíros, száraz és teljesen lelapul! Nagyon szörnyen tud kinézni! Tudtok ajánlani valamit rá?

Figyelt kérdés
Már minden sampont kipróbáltam! szárazság, zsírosság ellen, még hajtőnövelőt is de semmi hatása nincs...
2008. júl. 28. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a hajpakolást.Árulnak a boltokban nem tudom pontosan mennyiért.Rá kwelll tenni a hajra és kb. ugy fél óráig rajta kell hagyni utána meg kell mosni a hajat.Utána szép erős,fényes,kezelhető lesz a haj.Egyszer én is kipróbáltam és nagyon jó lett tőle a hajam.
2008. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normál hajra való sampont vegyél, csepegtess bele egy tenyérnyibe 10csepp teafaolajat! oriflame katalógusban van pl. Maszírozd a fejbőröd, ez segít távozni a méreganyagoknak, eleinte lehet h kicsit serkenti a zsírosodást, de hamar elmúlik, Végig langyos vízzel dolgozz, a legvégén pedig hideg vizzel öblítsd le a fejbőrös, mert az lezárja a pórusokat.Valamint samponozás után használj hajpakolást, tekerd be a hajad alufóliával, hagyd rajta fél óráig, így nagyon sima lesz a hajad. A hajpakolástól nem kell félni, nem zsírosítja a hajat, mint a balzsam. Ne használj hajszárítót, de ha muszáj, akkor is langyos levegővel legalább 20centire a fejedről. Viszont ha törülközőben hagyod megszáradni, a turbánba feltekert hajadnak nagyon jó tartást ad.:)
2008. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom őket!!
2008. júl. 28. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejött nagyon a Kallos répás pakolása: kimondottan sérült, zsíros tövű, száraz végű hajra ajánlják. Ezen kívül, ahogy az előző válaszoló írta: ne szárítsd a hajad, bízd inkább a friss levegőre, főleg nyáron! :)
2008. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
télen meg megfázik a fejbőröd is hullani fog a hajad...
2008. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam megszárítani! de tényleg hullik is... Szerintem vashiány miatt...
2008. júl. 30. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy ne lapujon le fejel lefele szaritom meg a hajam .....es tojas pakolast hasznalok es balzsamot festet hajra...nem festem a hajam ...de nem lesz tole szaraz a hajam!
2008. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!