Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hete rakattam a fülembe...

Egy hete rakattam a fülembe (porcba) piercinget. Eléggé vörös meg egy picit meg van duzzadva, de nem fáj csak akkor amikor hozzá érek. Szoktam rárakni kamillateát. Mit javasoltok? Vagy mikor fog elmúlni elmúlni? Mert kicsit kezdek aggódni.

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Lövetted vagy szúrattad? A kamillatea nem jó rá, betadinet vagy Octeniseptet használj, esetleg Tetrant.
2014. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lövettem.
2014. máj. 22. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:
alkohollal töröld meg és kend be betadine krémmel, naponta többször az segít. nekem az első hónapban baromira fájt, feldagadt a fülem, begyulladt, azt hittem, meghalok és még fél év múlva is érzékeny volt 18L
2014. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A porcba lőtt dolgok sokkal lassabban gyógyulnak, mivel az ékszer gyakorlatilag belerobban a fülbe. Gratulálok. Az is normális, ha fél évig fáj.
2014. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy hét után ez még normális, ne forgasd, sőt, ha nem muszáj még csak ne is érj hozzá. kenegesd Tetran kenőccsel (egyébként a Bephanten meg a Neogranormon szerintem ugyanazt tudja) és kamillázgasd továbbra is, ha még 2 hét múlva sincs semmi változás, menj vissza a szalonba ahol csináltad tanácsot kérni.
2014. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!