Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilálni akarom a lábam, már...

Epilálni akarom a lábam, már próbáltam, de nagyon fájt. Valami érzéstelenítő krém nincs, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
A lidokain krémet ajánlották, állítólag azt vény nélkül is kapható.
2008. júl. 29. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én úgy szoktam h.előbb leborotválom, hagyom picire nőni (1-2 nap)és utána nem is fáj annyira.puhítsd föl nagyon a bőröd az is enyhíti a fájdalmat...
2008. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
testápolóra gondolsz?
2008. júl. 29. 13:42
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Előtte mosd meg vízzel, akkor jobb. És mindig csak az elején fáj, utána jobb lesz.
2008. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
A térdednél kezdd, és haladj lefelé. Nekem ugy valamiért jobban megy:D De amugy hozzá fogsz szokni nagyon hamar.
2008. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Én is mindig a térdemnél kezdem, aztán a sípcsontomon, addigra hozzászokok az érzéshez, és már nem is fáj. Ja, és mindig feszesre húzom a bőrömet, így kevésbé fájdalmas.
2008. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Ezek tényleg jó tanácsok, én is így szoktam, csak ezek mellett még közvetlenül epilálás előtt átdörzsölöm a lábamat luffaszivaccsal (vagy fürdőszivaccsal) :)
2008. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. júl. 30. 11:28
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Próbáld ki a gyantát .Itt egy rántással rengeteg szőrszálat "nyersz",csak egy pillanatig fáj,míg az epilátorral minden szőrszálat érzel.Nem mindegy!!!Nekem mindegyik van.Gyantával a nagyját,aztán ami aprólékosabb azt epilátorral.Meg ahol nehezen férek hozzá a gyantával.
2008. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 menzi válasza:

Sziasztok!

én minden lehetőséget kipróbáltam már, de nekem is fáj. most kutatok valami krém, vagy oldat után, mert a gyantázás, az epilálás, és egyáltalán a szőr tépése eszméletlen fájdalommal jár nálam. a szülést nem szenvedtem meg úgy mint a szőrtelenítést. szóval ha valakinek mégis lenne olyan praktikája, ami teljesen biztosan érzéstelenít, én is szívesen veszem! eddig minden házi praktikát kipróbáltam (meleg vízben való áztatás, fagyasztó epilálás, ilyen-olyan gyantázás...), de egyik sem jött be...

2008. okt. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lydocain KRÉM!!nagyon jó.
2009. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!