Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, szálkás haj ellen mit...

Száraz, szálkás haj ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Hosszú barna hajam van.Minden hajmosásnál Kallos balzsammal kenem.Hajmosás után napokig nagyon göndör.A göndörséggel nem is lenne bajom,de ha nem fogom össze a hajam úgy nézek ki mint akit megcsapott az áram.Próbáltam vasalni de csak rosszabb lett,mert az ugye égeti.Próváltam már mézes-joghurtos,citromos pakolásokat is de semmi (ismerősök ajánlották).

Valami tippet tudnátok mondani?


(értelmes válaszokat szeretnék,csak azért mondom mert pár kérdésemnél ez sajnos ritka volt)



2014. máj. 25. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont ezekben a tünetekben szenvedek mint te!Most találtam egy pray-t aminek elvileg ilyen ápoló,balzsam hatása van!Még nem próbáltam de a héten megveszem és megírom privátba a tapasztalataimat!

2014. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ramcsiii ***** válasza:
Inkább kókuszolajjal(szűz) kend be a hajad,mindig a végeit,naponta is biros..és azzal is csinálj pakolást,az jobban helyrerázza..A bolti cuccoktól nem lessz jobb,mivel azok nem természetes dolgokból készülnek.
2014. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1#: köszi :)

2#: köszi neked is,a kókuszosat megpróbálom:-)

2014. máj. 26. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!