Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros a hajam, korpás a...

Zsíros a hajam, korpás a fejem, viszket és hullik a hajam. Mégis lehet mellette pakolást csinálni?

Figyelt kérdés
ZSíros korpám van,legalábbis nagy rá az esély...lehet mellette pakolást ricinus olajjal végezni?

2014. máj. 29. 01:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A zsíros hajra még tennél olajat?Nem jó ötlet.Menj el egy bőrgyógyászhoz,vagy kozmetológushoz.
2014. máj. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mégis minek tennél zsíros hajra ricinust? Az száraz, töredezett hajvégekre való... hajtövekre téve meg hajhullást okoz, esetedben felerősíti azt.
2014. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
seborrea, irány a bőrgyógyász kapsz egy löttyöt és jobb lesz
2014. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hajnövesztésnek... :) egyébként köszönöm a válaszokat...
2014. máj. 30. 11:52
 5/6 zoocox válasza:

Már írtam több helyre is. Én is kipróbáltam mindenféle drága csodaszert a patikáig bezárólag (kénes, teafa, stb),de mindig visszatért. Teljesen el voltam keseredve. Hullott a korpa, és hetente háromszor kellett hajat mosnom.

De megtaláltam a megoldást a neten. Tök egyszerű. Nem korpás, nem tért vissza már több mint fél éve. Egy-másfél hetente mosok hajat. Vettünk a DM-ben (máshol is lehet) olcsó (700 ft / 3 db) természetes anyagokból álló szappant, és ezzel mosom a hajam. Vizes öblítés után pedig (1 dl 10%-os sima ecet + 4 dl víz)ecetes vízzel öblítek, majd törölköző. Szemedbe ne menjen azért. Pár alkalom után már szépen javulnia kell. Kevesebbszer mosok hajat jelenleg, és minden második ecetes csak. A többi hajmosás sima szappanos. Olcsó, s jó. Érdemes megpróbálnod.

2014. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet meglessz! :) kedden voltam bőrgyógyásznál kaptam kerium vagy mi a neve sampont meg hajszesz. Drága és félek hogy a 200 ml nem lesz elég! De most ttuti ezt csinálom. Nekem még nem volt ilyenem,de sanszos hogy a stressz is közrejátszhat vagy most örököltem...nem tudom,de végre növeszthetném a hajam és hullik,nem durván mostmár,de azért ahol elválasztom látszik h kevés... De voltam már ilyen orvosnál és ne verjen meg az isten de ha pegközelebb ilyen gondom van valami nagyobb városba megyek bőrgyógyászhoz. Tőbbet beszéltem mint ö,nem kérdezett az semmit.. Én tudom h megkésett az egész(nem miattam) de orvos felesküdött rá,akkor nehogy ne tudja végig ülni azt az 5órát. Bocsábat ha valakit sértek,tisztelet a kovételnwk.
2014. jún. 7. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!