Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szólnátok / ti megtennétek?

Mit szólnátok / ti megtennétek?

Figyelt kérdés
Kicsit mell fölöttig érő hajam van, és tudom, hogy a haj havonta csak egy centit nő. Jövőre lesz viszont a szalagavatóm, amire nagyon szeretném, hogy kb derékig érő hajam legyen, ezt viszont csak úgy tudnám megvalósítani, ha műtincseket tetetnék be. Nem szeretnék egyik napról a másikra 20 centivel hosszabb hajjal suliba menni, úgyhogy ha ezt megteszem, akkor augusztusban rakatom be valamikor, addig úgyis eltelik 2 hónap úgy, hogy nem találkozom sem az osztálytársaimmal, sem a tanáraimmal, szóval nem lesz olyan feltűnő, hogy hirtelen hosszabb hajam van. És akkor egészen szeptembertől december 13-ig (a szalagavatóm akkor van) bent maradnának a tincsek. Vagy még így is feltűnő? Ti ezt tennétek? Köszi!

2014. jún. 4. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem túlbonyolítod. :) Elég elterjedt már a hajhosszabbítás, nem nézne ki senki, ha te is megcsináltatnád. Ne számolgass, akkor rakasd fel, amikor neked jól esik.
2014. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,miért nem mered bevallani, hogy póthajat varrattál fel magadnak :D Amúgy meg senki se olyan hü.lye,hogy nem veszi észre, hogy két hónap alatt nőtt 20 centit :DDD Szóval igazából teljesen mindegy.
2014. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugye tisztában vagy vele, hogy 2-3 havonta a lenövés miatt újra kell rakatni?
2014. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Utolsó, nem tudtam, egyáltalán nem néztem még utána. Pedig logikus is. Csak az a baj, hogy ez ugye mű, nem természetes, pedig általában én egy természetes lány vagyok. És ha csak mondjuk egy olyan 4-5 cm-es lenne?...
2014. jún. 4. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Annyit nőne a saját hajad is! Már csak ezért sem érdemes.

Olvasd el ezt:

[link]

2014. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, nagyon-nagyon szépen köszönöm a cikket, lemondtam a hajhosszabbításról. Annyit nem ér az egész szalagavató, hosszú távon pedig megnő egyébként is. Köszönöm!!! :)
2014. jún. 4. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
A műhajat egyébként is észre lehet venni. Hamar lebuknál.
2014. jún. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs rosszabb mint mikor letagadják a műhajat, pedig az minden esetben látszik... Ha akarsz csináltatsz, de akkor ne próbáld másoknak bebeszélni hogy saját haj.
2014. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem sokkal jobban néz ki egy szép konty, a póthaj ráadásul nagyon-nagyon drága
2014. jún. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!