Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 100 %-ban természetes összetev...

100 %-ban természetes összetevőkből készült hidratálókrém smink alá?

Figyelt kérdés
Az arcbőröm a normál és kombinált között ingadozik, és mostanában sajnos inkább az utóbbi. A lényeg, hogy mostanáig nem nagyon hidratáltam alapozó alá, mert az általam eddig kipróbált krémek mind zsírosítottak. Tudnátok ajánlani valami olyat ami ezt nem teszi, valamint teljesen természetes? Remélem érhetően fogalmaztam és előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. jún. 7. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Már eleve az problémás, hogy csak természetes összetevőjű terméket keresel, mintha a természetes csak jó lenne, és minden mesterséges az ördögtől való... :D

Ha tudnád, hogy mennyi természetes összetevő van, ami súlyosabb irritációt okoz, mint a mumus kemikáliák.


Tanulj meg értelmesen INCI-t elemezni! Jobban jársz!

2014. jún. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én itthon kevertem krémet shea vajból, kakaó vajból, és oliva olajból, amibe cseppentettem pár csepp tiszta teafa olajat. Sminkelés előtt kb. 10 perccel bekenem az arcom, aztán alapozás előtt száraz kendővel felitatom ami nem szívódott be. Én szeretem ezt a krémet, a boltiak se váltak be jobban.

Ha olyan arcápolót szeretnél, ami egyáltalán nem olajos, akkor ezt kipróbálhatod:

[link]

Én illóolajok nélkül próbáltam, még úgy is elég jónak tűnt:), viszont ennek annyi hátránya van, hogy nem áll el túl sokáig.

2014. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tiszta aloe vera.
2014. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Van abban valami amit mondasz, majd kiokosítom magam a témában. :)A másik két válaszolónak pedig köszönöm, ki fogom próbálni az ajánlott dolgokat. :)
2014. jún. 7. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!