Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az a melegollós hajvágás?

Mi az a melegollós hajvágás?

Figyelt kérdés
nemrég hallottam róla, hogy jó a töredezett hajvégek ellen, de ez pontosan mi is? vagy csupán csak annyit takar, mint amit a neve sugall?
2008. júl. 31. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ez egy speciális olló.felmelegszik az éle,és amikor levágja a hajat,elzárja a hajvéget (csúnyán mondva elégeti) és nem fog töredezni.ez annak jó aki növeszteni akarja a haját.
2008. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :) szerintem én is ki fogom próbálni, mert elég csúnyán törik sajnos a hajam...
2008. júl. 31. 23:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én úgy 2 hónapja voltam melegollós hajvágáson és szerintem tök jó.

tényleg csak annyi hogy felmelegszik az olló vége 100°C-ra és azzal vágják le a haj végét...ettől jobban nő a haj (de akkor nem szabad vasalni) és nem töredezik.

én úgy mentem be a fodrászhoz, hogy egyenes szőke hajat szeretnék és melegollós hajvágást. a szőke és az egyenes is sikerült, mellesleg nem is töredezik a hajam *.*

2009. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!