Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire káros a hajammak ha...

Mennyire káros a hajammak ha hetente egyszer vasalom?

Figyelt kérdés
A hajama vékonyszálú hetente egyszer mosom, mert nem zsirosodik gyorsan es akkor ki is vasalom általaban, mert nem szeretem annyira göndören. Szerintetek ez mennyire káros? Használjak hővédő sprayt? Valahol azt hallottam, hogy az még károsabb, hogy a hajamba égetem.

2014. jún. 23. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha vékony szálú a hajad,akkor heti egy hajvasalás sem tesz jót neki,de ennyi még belefér. Ha rendesen ápolod akkor nem fog nagyon károsodni. Időnként mindig vágass a végéből,ha már látod,hogy töredezik. Használj hajbalzsamot,és a hővédő spray jó ötlet, használd úgy,hogy hajmosás után a vizes hajra fújd rá,és szárítsd meg. Utána nyugodtan kivasalhatod, nem lesz semmi baja tőle :-)
2014. jún. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NForest válasza:
Én tapasztalatból írom, hogy a hajnak még az is sok, főleg, ha vékonyszálú. Én is régebben hetente vasaltam a (vékonyszálú) hajamat és használtam a hővédőt,(többfélét) és annyit ért, mint halottnak a csók. A hajnak bőven elég a külső hatások is, amik érik. (pl. ultraibolya sugárzás, nap...) Inkább hajmosás után fond be, ami nem olyan káros és szerintem szép, mert természetes hullámokat kölcsönöz a hajadnak :)
2014. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) akkor batrabban fogok hovedo sprayt hasznalni:).. Regen mindig befontam csak az volt a baj, hogy a hajam teteje borzos gondor szeru, a vege meg szep hullamos... Mostanaba a hajvegeimet inteziven apolom (olajok, hajvegapolo spray- es szerum), mert elkezdtem felteni, foleg, hogy most novesztem es nem nagyon szeretnem vagatni.. Mi köze egyáltalán annak, hogyha levágom a hajam végét gyorsabban nő? Nem nagyon hiszek benne :D..
2014. jún. 25. 14:21
 4/4 anonim válasza:
Állítólag így van. :) én még nem próbáltam, de ismerőseim, barátnőim közül már sokan, a hossz változása nem látványos, de a haj minőségének javulása nagyon is az! Szóval olyan 3-4 centit érdemes vágatni. :)
2014. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!