Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap melírozták a hajam és...

Tegnap melírozták a hajam és mondta a fodrász, hogy mossam majd Schauma hamvasító samponnal. Csak azt nem mondta, hogy meddig hagyjam rajta. Meddig kell?

Figyelt kérdés

Mondta, hogy lehet higítva és úgy ráborítani a hajra de lehet nedvesített hajra rákenni bedörzsölni és lemosni.

Jó, de ha beledörzsöltem, meddig hagyjam rajta a habot? 5 perc? nem lesz lila?

Köszi a válaszokat.


2008. aug. 1. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! a barátnő is ezt használja. most kérdeztem meg. ő pár percig rajta hagyja és egy kicsit szürkés neki, nem lila. azt mondta hogy ő régóta használja de neki soha nem lett lila, mert minden 2. alkalommal használja.
2008. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem alapból hamvasszőkére van festve a hajam, és h ne legyen sárga egy idő után,ezzel mosom mindig...rendesen megmosom vele a hajam,mint egy samponnal,csak 3percig kb rajtahagyom..nekem is szürkés tőle,nem lett még lila hálistennek...de én utána ki szoktam mosni szőke hajra való garnier samponnal is+hajpakolás...a szőke roncsolja a hajat...
2008. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen samponokra általában ráírják meddig kell rajtahagyni de a leggyakoribb 2-3 perc...
2008. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nincs ráírva...............................

csak annyi, hogy jól megmosni és kiöblíteni. Ha rálett volna akkor nem kérdezem meg. nem?

2008. aug. 1. 16:23
 5/7 A kérdező kommentje:
felhívtam a fodrászomat és azt mondta 5 perc . köszi.
2008. aug. 1. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! ha már neked nem is tudok segíteni, lehet másnak fogok tudni:) én addig szoktam rajta hagyni, amíg a lila habból majdnem fehér lesz.
2008. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem miért ne tudnál? köszi. kipróbálom.
2008. aug. 2. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!