Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szemölcsös a kezem és...

Nagyon szemölcsös a kezem és semmi nem vált be eddig. Ha le akarom szedetni hogyan csinálják?

Figyelt kérdés

Már majdnem egy éve sok szemölcs van a kezemen, de csak a bütykömnél.A bal kisujjam bütykénél van vagy 20db.

Próbáltam elég sok módszert.Vérehulló fecskefű,Verrumal és különféle litylötyök,minden netes tanácsot kipróbáltam leragasztani is próbáltam nem segített semmi.Néha leszárad vagy hámlik a teteje de teljesen sosem tűnik el.Vitaminokat rendszeresen eszem, elég sokat vagyok a levegőn, immunrendszerem is erős, tehát a vírusos szemölcsnek is kicsi az esélye.


Tudnátok még valami tuti tanácsot adni?Vagy ha elmegyek leszedetni azt hogy csinálják?Lefagyasztják?Meddig tart a hatása?Mert hallottam olyat nem egyszer hogy elment lefagyasztatni a szemölcsöt, 2hónapig nyugta volt, és újra előjött.Nagyon zavaró hogy ha kezet fogok valakivel vagy bármit csinálok mindenki megnézi..



2014. jún. 30. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Irány a bőrgyógyász. Nekem kanalazta is, meg fagyasztotta is. Ha visszajönnek, akkor érdemes magándokit keresni, aki komolyan is vesz, és megkeresi az okokat, amitől kijön. Amúgy nem szívesen fognék kezet kesztyű nélkül szemölcsös kezű emberrel.


Én Duofilm ecsetelőt használtam még a bőrgyógyászati kezelések közt, így együttesen hatásos volt és el is tűnt.

2014. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem 3mm körül volt. Leerzesteletinettek aztan kivagtak. Osszevartak es tettek egy kötést. Menni kellett 2 naponta kotescserere.1-2 het utan menni kellett varratszedesre. Most már csak egy picit latszik a helye. Privátban ha szeretnéd küldök képet :)
2014. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát pedig mivel több van, egymás mellett, egészen biztos lehetsz benne, hogy vírusos szemölcs. Az erős immunrendszer jó dolog, de van, amitől az sem véd meg.

Menj el bőrgyógyászhoz (bár az otthoni kencézgetés helyett elsőre kellett volna, de már mindegy, magaddal toltál ki), ott majd vizsgálat alapján eldöntik, hogy égetik, fagyasztják, vágják, vagy milyen módszerrel lehet hatásos eredményt elérni. 20 darabnál szerintem nem is egy alkalomra lesz szükség.

A fagyasztás amúgy nem vészes, odanyomnak egy vattát, kicsit rossz érzés, de ennyi. Után lesz a helyén egy hólyag, mire az eltűnik, el is felejtheted. Mondjuk nekem csak egy szemölcsöm volt, de vagy 10 éve, és azóta sem volt vele dolgom. A többi módszert nem ismerem közelebbről szerencsére, de biztos túlélhető az is, ess túl rajta! :)

2014. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!