Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami valóban bevált...

Van valami valóban bevált szer korpára, fejbőr viszketésre?

Figyelt kérdés
Sajnos 12 órán át hajhálót kell hordanom és szinte mindent kipróbáltam, de nem szűnik a tünetem.
2008. aug. 1. 21:05
 1/8 anonim válasza:
Én is sokat szenvedtem a korpával, nekem a NEUTROGENA T-GEL TOTAL vált be!
2008. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ecettel próbáltad már végigdörzsölni?? elég drasztikus, de általában segit.
2008. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy időben nekem is állandóan viszketett a fejbőröm, és elég korpás is volt. A Nizoral gyógysampon bevált nálam. Patikában lehet kapni.
2008. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Neutrogena nem vált be. Nizoralt használtam 1 hónapig, hatásos volt! Régen télen-nyáron korpás volt, már egy éve pápát mondtam neki!
2008. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat a nizoralt megpróbálom asszem :) a t-gélt már más is leszólta. :(
2008. aug. 2. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Apukám nagyon korpás fajta!


Hidd el hogy mindent kipróbált, T-gel, nizorál, mindenféle gyógysampon! hónapokig főztem neki a gyógynövényfőzetet! Semmi!


Aztán egyszer elfogyott minden varázssamponja (enyémhez nem nyúl) és más válsztása nem lévén a kutyáunk WU2 samponját használta!

Elmúlt a viszketés és semmi korpa!

Nem akartam elhinni! Az olcsó szar nagy tégladobozos wu2!!! A kutyákat is csak azért mostuk vele mert pulik és rengeteg kutya-sampon nagyon drága és ez nem tartalmaz kutyára káros anyagot!


Ha gondolod.....

Sok sikert

2008. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi,megnézzük :)
2008. aug. 5. 09:16
 8/8 anonim válasza:

a neutrogena nem rossz


a head and shoulders a legalja, messziről kerüld


a wu2 csodatevő hatásáról évtizedek óta keringenek pletykák, de még nem mertem kipróbálni :)

2009. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!