Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb és elfogadhat...

Melyik a legjobb és elfogadható árú (3-4 ezer forint) ránctalanító krém, szemkörnyékre és arcra?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, az orrom és mellette zsíros a bőröm, a homlokom és az arcom többi része normál, de eléggé érzékeny. Pattanásaim szerencsére még tini koromban sem voltak, csak mitesszerek az orromon. (fekete pöttyök). Eddig bármilyen krémet használtam, viszketett tőle az arcom és dudorok jöttek ki rajta. A kozmetikus olyan ránctalanító és hidratáló krémet ajánlott ami számomra megfizethetetlen.
2010. jan. 5. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem a Vichy Normaderm és a L'oreal Revitalift vállt be nagyon. nekem is vegyes a bőrtípusom és nagyon finom puha lesz mindkettőtől a bőröm és semmi viszketés és zsírosodás.
2010. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!