Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények a fordított hajmosá...

Vélemények a fordított hajmosásról?

Figyelt kérdés
Amikor először be balzsamozzuk a hajat és csak aztán mossuk meg

2014. júl. 6. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
olyat még nem csináltam.
2014. júl. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annak mi értelme lenne? Olyan mintha csak samponoznád...
2014. júl. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lényegében csak kimosod a balzsamot a hajadból, semmi értelme
2014. júl. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az itt válaszolók valószínüleg idösebbek, elutasítóbbak, mert én évek óta így mosok hajat és ezer problémámat oldotta meg.

Sebhorreás fejböröm volt, a gyógytermékek mellett az ápolásra is fegyelnem kell. Két sampont kell használnom, így sikerült az elsö sampon utánra, a második sampon elé tenni a pakolást/balzsamot/kúrát és teljesen megváltoztatta a hajam állapotát.

Fontos, hogy szilikonmentes termékeket használj, hiszen a szilikonos termékekben a szilikon adja a valójában "fake", hamis puhaságot.

Egy nem szilikonos, növényi hatóanyagokkal teli pakolásban a 15-20 percnek élegnek kell hogy legyen a beszívódáshoz.

Amikor a következö lépésnél vízzel, samponnal mosol, látni fogod a palzsamot kifolyni a végekböl, de ez már csak a vivöanyagokat, térfogatnövelöket (víz, glicerin...) tartalmazza, ne Iijedj meg! :)

A hajad ápolt, tiszta és könnyen kezelhetö lesz, ha jó balzsamot kombinálsz egy nem szárítós samponnal (SLS-mentes, szilikonmentes, alkohol vagy denaturált alkohol mentes).

A legfontosabb a technika mellé, hogy mivel csak a fontos anyagok maradnak a hajadban, a feleslegesen nem fogják bezsírosítani pár napon belül! :)

Próbáld ki, nekem is bevált. :)

2014. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: Én nem vagyok elutasító, illetve 19 évesen túl idősnek se érzem magam. :)

Hacsak nem hagyja elötte az ember 20-30 percig a balsamot, hanem rögtön utána hajat mos nem használ a balzsam, ebből azért elég logikus, hogy felesleges bebalnyamozni a hajat, ha utána meg samponnal mossa meg.

Amúgy én 2az 1-ben szoktam használni balzsamot és sampon, nekem működik és sokkal egyszerűbb, mint külön kenegetni a hajad mindennel.

2014. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Évek óta így mosok hajat, mert a vékonyszálú hajamat nagyon lelapítja mindegyik balzsam, ha sampon után teszem rá.

Nekem ez bevált,derékig érő hullámos hajamnak jó így, próbáld ki neked milyen lesz, mert nem vagyunk egyformák.

2014. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!