Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

Tök egyenes hajam van, a vége kunkorodik csak, a fejem tetején meg lelapul és ettől az egésztől olyan hatást keltek, mint egy elcseszett rajzfilmfigura.

Ha megnövesztem, el fog ez múlni? Most a vállam alá ér nem sokkal.

Hiába vasalom, nem segít sokat...Milyen fazonra vágassam?



2014. júl. 8. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha eleve lapos a hajad, nem igazán értem, miért vasalod... Inkább vegyél pár hajcsavarót és hajmosás után csavard fel. Ettől egyrészt szép hullámos lesz, másrészt dús hatású, magas.
2014. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem vasalom amúgy :) Kb 2 havonta egyszer ha kivasalom, csak azt mondom, hogy azzal sem megyek semmire :D


Hát lehet az lesz, köszi :)

2014. júl. 8. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
A rövidebb (pl állig érő) frizura sem lenne a hajad típusához rossz választás, csak ez nagyban függ az arcodtól, nem mindenkinek áll jól. Ha vágatni nem akarsz, akkor mindenképpen maradj a felcsavarós hullámosítós praktikánál.
2014. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz jobb a helyzet, nekem is ilyen hajam van, bár nekem csak akkor kunkorodik a vége, hogyha rövid a hajam.

Ugyanolyan lapos marad sajnos. :(

2014. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha hosszabb akkor csak jobban lelapul a haj súlya miatt
2014. júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nekem amikor rövid, akkor is lapos :/ de a rövidről leteszek amúgy is, mert kerek, széles arcom van, nagy fejem

de ha a kellő hossznál a kunkori végek megszűnnek, már annak örülni fogok :)

2014. júl. 9. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!