Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Orromon lévő...

Mit tegyek? Orromon lévő mitesszer ellen probáltam már mindenféle cuccot de semmi sem segít, és ha kinyomkodom szebb lesz de, pár napon belül elkezd lehámlani ami tök csúnya! Ez csak nekem van így? Nemtudom mivel lehetne eltüntetni szépen! Segítség!

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egész orrom felülete olyan volt. Nagyon szégyeltem. A kozmetiks sem tudta eltüntetni, max egy hétig volt szép a bőröm. Azt mondta, sötét a zsír amit a bőröm választ ki, azért látszik sajnos. Mára (29 éves vagyok) már teljesen elhalványultak. Egyébként ez csak minket zavar, párom anno azt mondta, ha nem mondom neki, hogy olyan, ő észre sem veszi.
2010. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szinte mindenkinek olyan, de nem ajánlott nyomkodni, begyulladhat. De hidd el ahogy te sem veszed észre máson, úgy rajtad sem veszik észre, na meg ha ránézel egy emberre nem az orrán keresed a mitesszereket.
2010. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jan. 7. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is durván hámlani kezd utána..

Totál reménytelen, nekem 2 nap múlva már szinte vissza is jött az összes mitesszer.

Szerintem valami pórusösszehúzó kencét keress, és nyomkodást utána jól vakold be magad vele, hátha..

2010. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mitesszerei mindenkinek vannak, kivéve néhány szerencsést. ez genetikai adottság, kinek több, kinek kevesebb jut belőlük. fogadd el a börőd, másnak tiszta ragya a képe. sosem lesz makulátlan hibátlan bőröd.
2010. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig dejó lenne :D deháát ...
2010. jan. 9. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!