Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy szemölcs a nyakamon...

Van egy szemölcs a nyakamon ami kiálló olyan 0,5mm-es, nagyon nem szeretem hogy ottvan! Rondának tartom magam miatta, de nem szeretném leszedni nehogy bajom legyen, de nagyon nem szeretem! Valami ötlet ami segítene hogy elfogadjam, mert így rossz!?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 23:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Megis mitol lenne bajod? Nekem rengeteg szemolcsot szedtek mar le(szam szerint 9et),ebbol 4et a nyakamrol. Semmi bajom nem lett tole,nem is ereztem... Nem ertem,mitol lenne barmilyen bajod is,na mindegy.

A lenyeg,hogy el ne kezdj kiserletezni szemolcseltavolito "csodaszerekkel",egyik sem fog hasznalni,tapasztalatbol mondom. Az egyetlen megoldas,hogy elmesz es leszedeted.

2014. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!