Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha legyantázom az arcom,...

Ha legyantázom az arcom, akkor mennyi ideig nem kezd el visszanőni a azőr? Csúnya, amikor kezd vissza nőni? Megéri egyáltalán?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?:)
2014. júl. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi:) lány vagyok
2014. júl. 13. 10:07
 3/6 Ramcsiii ***** válasza:
Az arcod?Nem irtad el? :) Miért akarná egy lány is szörteleniteni az arcát?Nem is látszik hogy olyan lenne.
2014. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha ő szőrösebb, igenis látszik.

am a bajuszod akarod? 24 órát javasolnak, de sztem az is megfelelő h este lefekvés előtt megcsinálod, reggelre semmi se fog látszódni.

2014. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a pajeszomat gyantáztatom, mert számomra értelmezhetetlen a létezése. :D Mikor vissza kezd nőni, nem annyira durva, de azért hetente csináltatom, ugyanúgy nő, mint a szemöldök. Bajuszomat, szemöldökömet is gyantáztatom.
2014. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszii. De igen, a bajuszra gondoltam, de azt hiszem inkább mégsem gyantázom még le, mert nem látszik, csak ha közelről megnézem. Meg úgy hallottam, ha egyszer elkezded, akkor majd mindig gyantázzni kell a visszanövő szálak miatt. Úgyhogy amíg nem látszik, azt hiszem inkább megbékélek vele
2014. júl. 13. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!