Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek pofátlanság...

Szerintetek pofátlanság bemenni egy fodrászüzletbe és csak úgy megkérdezni hogy mennyiért vágnak hajat?

Figyelt kérdés
Úgy elgondolkoztam azon hogy mindig beülünk a szekbe, levágják a hajunkat és csak a végén tudjuk meg mennyibe is fog kerülni. Nem lenne jobb előre egy hozzávetőleges árat mondani...legalább tudjuk mennyi penzt vigyünk.

2014. júl. 17. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, én a múltkor emailben, időpontfoglaláskor kérdeztem meg, hogy mennyiért vág..jogod van tudni és tök érthető, hogy tudni akarod. És akkor nem jársz úgy, mint barátnőm, hogy azt hitte, hogy 3000 ft körül fog fizetni és a fodrász tizenezret kért..
2014. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Régen mindig így volt, ezért és ma is lassan 20 éve így csinálom. Mivel nincs állandó fodrászom, ezért akárhova megyek fodrászhoz mielőtt még a székbe ülnék megkérdezem a következőket (ha nincs kirakva árlista)

- mikor tudna vállalni?

- X frizurát szeretnék, + hajvágás,+ hajfestés etc

- mennyibe fog kerülni?


Ha mind elfogadható számomra, akkor maradok. Ha nem akkor megköszönöm, hogy szánt rám pár percet, és elmegyek.

2014. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jogos az igény. Szerintem is tudni kell mire számíthatsz, hiszen ez a hajvágás egy kétoldalú szerződésnek is betudható. Szolgáltatás - ellenszolgáltatás.
2014. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. Megkérdeztem, nem tetszett az árajánlat, megköszöntem és ennyi. Valóban semmi fura nincs benne, a hölgy rendes volt és válaszolt.
2014. júl. 19. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken már kint van az üzlet kirakatában, és a honlapjukon is fent vannak az árak. Szerintem eleve ne menj olyan helyre, ahol nincs honlap és ott árak.
2014. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!