Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan zajlik egy intim...

Hogyan zajlik egy intim gyantázás egy férfinál?

Figyelt kérdés
Most mennék először de nem tudom hogy hogyan fogja csinálni.

2014. júl. 20. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű lefogja gyantázni...rákeni a meleg gyantát majd papír csikkal lehúzza de nem egyszerre hanem kis részenként fogja csinálni...ennyi kicsit fájni fog biztos...
2014. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ez engem is érdekelne gondolom ott pont a lényeg le van takarva akkor a zacskó mellett meg alatt nem is csinálják? és a zacskóval mi van mert az is szőrös bár azt kétlem hogy gyantáznák
2014. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milesz akkor ha véletlenül feláll közben?
2014. júl. 20. 23:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Én lé eszem intim gyanta közben a boxert, semmi értelme h takargassam, csak nehezebb lenne a művelet a kozmetikus meg látott már ilyet. Fáj, de elviselhető. Először én is féltem h nován ha feláll, aztán rájöttem h semmi értelme nem volt. Nekem amellett az érzés/fájdalom mellett minden az eszembe jut csak az méh felálljon. Sok sikert!
2014. júl. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
OMG hülye autokorrekt... Azért remélem érthető amit írtam :)
2014. júl. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!