Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Isana meleggyantáról mik a...

Isana meleggyantáról mik a tapasztalatok? Mennyire tartós, mennyire fáj? (átlagos/magas a fájdalomküszöböm, hideg gyantát próbáltam eddig, mem hatásos, de nem fájt)

Figyelt kérdés
És milyen krémet kenjek a piros pöttyökre? Neogramormon jó?

2014. júl. 23. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nem tart "akár 4 hétig" csak kb. addigra nő meg akkorára, hogy újból le lehet gyantázni. Nekem a hideg gyanta bevált, úgy, hogy előtte leradírozom és megszárítom a gyantázandó felületet. A meleg gyantáról nem tudok nyilatkozni, nagyon régen volt már, mikor kipróbáltam, nem emlékszem milyen volt, csak arra, hogy kínlódtam vele - persze valószínűleg én használtam rosszul + nem volt hozzá türelmem. Frissen ne kend be semmivel, pár óra múlva lehet. Nem tudom a Neogranormon jó-e rá, próbáld ki. Én az aloe vera gélt, a Maxepil krémet, tudom ajánlani, mert nekem az vált be, még a Bepanthen krémet szokták rá ajánlani, meg árulnak kifejezetten gyantázás utáni nyugtató, szőrnövekedést lassító, szőrbenövés gátló krémeket. Azt tudom még javasolni, hogy heti kétszer radírozd (majd hidratáld) a bőröd, akkor kevesebb szőrbenövésed lesz.
2014. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!