Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ilyen pattanásokkal mit...

Az ilyen pattanásokkal mit lehet kezdeni, vagy mit használjak rá hogy elmúljon, ne legyen? Fontos (bővebben lenn) L/17

Figyelt kérdés

Viszonylag már kinőttem a tini korszakot, ezért nagyon zavaró, mert szeretnék szép lenni, mint a korombeliek, de ez így nem mindig lehetséges..

12-3 éves korom óta pattanásos vagyok. Régen pici volt és több, de mostanra már a gyulladtabb, nagyobb. Menszesz előtt általába több, de közte is van h viszonylag sok(ami olyan 4-5 ilyen nagyot takar). Pici pattanásaim nem nagyon vannak(már csak az hiányozna) de néha azt mondom bár sok pici lenne inkább mert nagyon zavaró a nagy, és nem lehet lefedni, eltakarni. Sokszor ha kinyomok egyet, akkor kijön belőle ilyen kicsit véresebb valami, ami normális esetekbe is szokott, de viszonylag nagyobb mennyiség, mint egy normálisnál, és utána meg vérzik. Ez miért, vagy mit csináljak? Próbáltam az aknezol-t de nem nagyon vált be.. Emelett soknak a hege, és még maga az a 'bubja' is ott marad, és nem akar eltűnni.. Kérlek segítsetek mert megőrülök már ebbe..:S


2014. júl. 28. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítő összehúzza és utána nyugtató pakolást kell feltenni.Aloésat,ichtolosat.
2014. júl. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egészséges életmód és étkezés megvan? Ez a legfontosabb szerintem.
2014. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm, írtam neked.

Második: Hááát. Meg, azt hiszem nagyjából meg. De mikor egészségesebben táplálkoztam egy évig v mikor egészségtelenebbül, akkor se volt nagyon változás.

2014. júl. 28. 18:01
 4/4 anonim válasza:
Próbáld házilag eltüntetni (élesztő,szódabikarbóna vagy teafaolaj) Ha ez sem használ keress fel kozmetikust (mikrodermambrázió) ezt én is kipróáltam a hegeket halványítja,azonban gyulladt bőr felületen nem lehet alkalmazni.Vannak lézeres kezelések is,hátha segít nézz utána.
2014. júl. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!