Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fogamzásgátlótól tényleg...

A fogamzásgátlótól tényleg elmulnak a pattanások?

Figyelt kérdés
Most kezdem majd el szedni A Milligest nevezetű fogamzásgátlót! Azt szeretné meg tudni hogy valóban elmúlnak e a pattanások a fogamzásgátlótól?! Sok ilyen és hasonló dolgot hallottam már erről..valakinél pont az ellenkezője vált be..eléggé pattanásos az arcom sokmindent kipróbáltam már rá de hosszutávon nem segített semmi :/ szóval akinek vannak tapasztalatai e téren kérem írjon :)

#fogamzásgátlótól.elmúlnak.a.pattanások
2014. aug. 1. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Baratnomnek elmultak tole. Viszont amikor abbahagyta rogton visszajottek. De szerintem abszolut egyenfuggo.
2014. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a pattanásaidat hormonális probléma okozta-e. Ha igen, akkor valószínűleg segíteni fog, míg ellenkező esetben ronthat is a helyzeten.

Nekem pl egy ideig segített, de miután abbahagytam, 3év (!!!) kellett, hogy nagyjából rendbejöjjön a bőröm, de lehetséges, hogy ez csak az én esetemben történt így, mert más problémákat is okozott a tabletta.

2014. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokat segített a bőrömön, szebb lett tőle :)
2014. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!