Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Durván töredezett hajra...

Durván töredezett hajra valami módszer?

Figyelt kérdés
Régen is problémám volt a hajam töredezettségével, és mindig levágattam a problémás részeket. Most elég rövid már a hajam és pár centire a tövektöl is van jó pár töredezett hajszálam. Szóval a vágás már kilőve. Van valami, BÁRMI amivel megmenthetem a hajam, és talán vissza is növeszthetem hosszúra?

2014. aug. 3. 12:03
 1/2 anonim válasza:
Sajnon ezt vágás nélkül nem lehet ugyanolyanná tenni..De ha hetente 3x hajat mosol-használd a gliss kur fekete szinu samponjat,balzsamját és hetente készits ra haj pakolast,akar hazilag is !! Kersgelj pakolasokat a googlen :*
2014. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először mindenképp egy MELEGOLLÓS vágást javaslok, az összezárja a hajszálakat, vagy valami ilyesmit hallottam róla. Olyan helyre menj, ahol van erre lehetőség.

Nem írtad le, miket szoktál csinálni a hajaddal, milyen a samponod, balzsamod, mi egyebeket használsz még, ha használsz.

Nekem is a feketetubusos Gliss Kur van, nagyon szeretem, de nem fogja összeforrasztani a hajszálakat. Viszont vágás után átállhatsz valami ilyesmi samponra szerintem is. Meg használj a hajvégeidre kókuszolajat (nekem kókuszzsírom van, hajmosás előtt pár órával felvíszem a hajvégeimre, persze nem szívódik fel, de úgy vettem észre, jót tesz a hajamnak, és rengetegen dicsérik a kókuszolajat is).

L22

2014. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!