Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért marad puha és ragacsos...

Miért marad puha és ragacsos a zselés köröm?

Figyelt kérdés
10 percig tartottam az uv lámpában, de ragacsos maradt. megpróbáltam lereszelni a ragacsos részt, sikerült is annyira, hogy ne tapadjon, de akármeddig tartottam a lámpában puha maradt:( Pedig masternails zselém van nem gagyi)
2010. jan. 12. 17:09
 1/8 anonim válasza:
100%

Rá kell kenni fixálót és azzal még betenni a lámpa alá.

Tanultad a körmözést vagy csak otthon kipróbáltad?

2010. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudj de ha béna vagy miért csinálod? Vagy miért nem mész el műkörmöshöz és nézed végig lépésről lépésre? Amúgy igaza van az előttem szólónak le kell fixálni.
2010. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ne is haragudj... de ez csak egy kérdés volt... az meg, hogy miért bénáskodom itthon, magánügy!

Első Válaszoló! Köszi szépen a hasznos infót, magam próbáltam ki itthon.

2010. jan. 12. 22:20
 4/8 anonim válasza:
Az első válaszolónak van igaza, zselé fixáló kell rá, kisérletezz csak otthon, ha ügyes vagy egy csomót megspórolhatsz vele.
2010. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Veszek rá, remélem sikerül!
2010. jan. 13. 17:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is most vettem körömpolirozó szettet és volt hozzá UV lámpa... gondoltam kihasználom az adottságait és vettem is egy építőzselét. Simán lepoliroztam reszeltem a körmeimet és letisztitottam és rá a zselé pár perc alatt megkötött és egy babatörlőkendővel törölgettem meg. Ne fikázzátok ki kedves előttem szólók, nem azért van ez az oldal hogy leoltsunk másokat, hanem hogy segítsünk.

Sok sikert. Én is otthoni kezdő vagyok :)

2010. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, aranyos vagy!:)

Neked is sok sikert!

2010. ápr. 17. 10:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Utóbbi vok... majd rakok be linket mert holnap megcsinálom a körmöm :)
2010. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!