Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fél éve körülbelül már szőke...

Fél éve körülbelül már szőke a hajam, és most szeretném visszafestetni az eredeti hajszínre, Milyen folyamattal tudnám elérné ezt?

Figyelt kérdés

Milyen folyamattal tudnám elérni azt, hogy ne legyen sárgaság, kopás hanem szép, természetes színe legyen a hajamnak??


ilyen most: [link]


a lenövés is látszik már!

És ilyen az eredeti:

[link]


a bal oldali vagyok, az alja ombre, de a teteje az eredeti hajszínem! :-)


2014. aug. 13. 00:05
 1/2 Vivien222 ***** válasza:
Szerintem hogyha tényleg nagyon szépre és "tökéletesre" akarod vissza állítani a hajad eredeti színét akkor az a legjobb megoldás hogy elmész fodrászhoz esetleg viszel magaddal egy régebbi színes képet a hajadról és ott ki keveri a legmegfelelőbb színt a számodra! Ha szeretnéd én a saját fodrászom címét is meg adom: keress rá a neten: angyalhaj szalon ! de sajnos ennél a fodrászatnál semm tudom garantálni hogy olyan lesz amiet elképzeltél:( azért sok sikert és bocsi h ilyen hosszú lett:)
2014. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na várj... te vagy a Réka? :D

Szép ez a hajszín, csak gyakrabban kell festeni, mert lenövéssel elég igénytelen. Amúgy meg fodrászhoz menj, mert magadnak hiába fested vissza, valószínűleg nem olyan színe lesz és le is kopik hamar. Vissza kell pigmentálni, fixálni a színt. Persze vehetsz 2 hajfestéket, festheted kétszer hogy ne kopjon le, vehetsz hajrögzítőt, de sokkal drágább lesz így mintha fodrász csinálná meg.

A másik csajnak is ajánlom a hajfestést, mert borzalmas a fekete szemöldök + fehér haj.

2014. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!