Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb epilátor?

Melyik a jobb epilátor?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Fogalmam sincs, hogy melyiket vegyem meg. Próbálta már valaki valamelyiket? A kis szőrszálakat kiszedi valamelyik? Erősebb szőrzethez melyik jobb?


2014. aug. 14. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bár még egyiket sem próbáltam, így első ránézésre nekem a második jobbnak tűnik, és ahogy a véleményeket olvastam, mások szerint is jó kis szerkentyű :)))
2014. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem egy epilátort használtam már direkt kíváncsiságból (barátnők, ismerősök megengedték, hogy húzzak egy-egy sort a lábamon), de szerintem az összes ugyanúgy működik, ugyanannyira "fáj". Max. a csipeszek számában volt talán különbség, de egyik sem különb a többinél, szóval mindegy, milyet veszel. Az összes kiszedi a kis szálakat, meg az erőseket, viszont a gyengécskéket az összes csak eltépi.
2014. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem braunos van, de az olcsóbb kategóriás, kinézetre és árban a philipsesre hajaz. teljesen meg vagyok elégedve vele, a szőrszálakat eltávolítja. világéletemben ezt az egy epilátort használtam, szóval nem tudom, a többi milyen, de nekem teljesen bevált. szerintem nem feltétlenül érdemes drágábbat venni, hacsak nem fáj annyira a szőrtelenítés, hogy a masszírozó görgőktől reméled a fájdalommentességet.:)
2014. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. sokkal jobb, már csak a világítása miatt is jobban megéri. Bármilyen szőrt kiszed.
2014. aug. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!