Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Problémás, mitesszeres bőrre...

Problémás, mitesszeres bőrre BB krém vagy antibakteriális alapozó a jobb?

Figyelt kérdés
A BB krém nem annyira alapozójellegű és rajtam természetesebb, az alapozó viszont jobban fed, csak olyan maszkszerű.

2014. aug. 16. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Most írtad le, hogy az alapozó maszkszerű (ami valószínűleg azért van mert 1. nem dolgozod el rendesen vagy 2. nem megfelelő a szín), szóval akkor értelemszerűen a BB krém, ami természetes.

Egyébként mindkettő csak ront a helyzeten. Lemosókat, tonikokat, arcradírokat keress.

2014. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem ért semmit a bb krém a mitesszereimre. Szerintem az antibakteriális alapozó jobb, ha megtalálod a megfelelő színt akkor nem lesz maszk szerű. Amúgy menj el kozmetikushoz, nagyon jól eltüntetik a mitesszereket. Használj arc tisztító tonikot az is sokat segíthet.
2014. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Használok arctisztítókat és kozmetikushoz is járok, de amíg nem múlnak el, valamivel el kell fedni:)
2014. aug. 16. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan kell nézni az összetételüket. Alapvetően egyiket se javaslom, mert szinte minden ilyen kence tele van komedogén anyagokkal, ami nem igazán segít a helyzeten. De nézd meg a listát és elemezgesd kicsit.

Mondjuk ha az alapozót nem tudod szépen felvinni, akkor inkább bb krém. Elég ciki, mikor valakin nagyon látszik hogy vakolva van.

2014. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az antibakteriális a jobb.
2014. aug. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!